Ką sako su manimi dirbę žmonės?

Atsiliepimai


Konsultacijos pas Rūtą, labai aiškiai leido suvokti, suprasti ir atskirti savo mintis, emocijas, būsenas, o tai suvokus, ženkliai pagerėja tiek psichologinė, tiek fizinė savijauta. Daug ir progresyviai dirbama net tik konsultacijų kabinete, bet ir už jų sienų. Teko patirti iššūkį – patyrinėti save, susidurti su baimėmis, jas pripažinti ir taip išmokti jas nugalėti, gavau motyvacijos dirbti su savimi, pažinti save. Esu labai dėkinga už pagalbą atrandant savo stipriąsias savybes.

Anonimiškas atsiliepimas

Esu labai sužavėtas Rūtos sesijomis ir ypač atgaliniu ryšiu, kuris leidžia pergalvoti kiekvieną situaciją iš naujo ir taip padidina sesijų efektyvumą. Rūta yra tikra savo srities žinovė, komunikabili, atidi detalėms ir labai maloniai bendraujanti. Jos pagalba pradedu ne tik pereiti savo sunkų gyvenimo etapą, bet ir esu pasirengęs keistis iš esmės. Pokalbiai su ja verčia apie daug ką pagalvoti ir pažiūrėti į save iš šalies. Dirbant su Rūta, man ženkliai sumažėjo panikos atakų ir jos tapo lengvesnės. Jaučiu, kad galiu su tuo susitvarkyti. Nuoširdžiai rekomenduoju suteikti sau šansą ir pabandyti!

Anonimiškas atsiliepimas

Rūtą jau rekomendavau ne vienam pažystamui dėl jos nuoširdumo, kalbėjimu lyg su draugu, dėl to jog ji supranta kas su mumis vyksta. Trumpai tariant tokio žmogiškumo kaip jos daugeliui gydytojų trūksta. Nors terapija iš pradžių kėlė neaiškumų, bet vėliau su knygų ir Rūtos paaiškinimais supratau kaip su tuo gyventi ir draugauti. tariant tokio žmogiškumo kaip jos daugeliui gydytojų trūksta. Kam aktualu, siūlau išbandyti Rūtos konsultacijas.

Anonimiškas atsiliepimas