mindheart.eu
ruta@kavaliauskiene.lt

Individualios konsultacijos

Individualių konsultacijų nauda

Struktūruotas darbas komandoje su terapeutu, pagal kognityvinės ir elgesio terapijos principus, padės greičiau ir efektyviau susitvarkyti su patiriamais iššūkiais ir užkirsti kelią problemos plėtojimuisi. Mano tikslas yra kartu su klientu įsigilinti į jo atvejį, padėti jam spręsti problemas, suteikiant įgūdžius toliau tvarkytis su gyvenimo iššūkiais pačiam, nepriklausomai nuo terapeuto.

Jeigu jūs patiriate aukštą streso lygį, jaučiate smarkų nerimą, intensyvią liūdną nuotaiką, jus kankina nemalonūs fiziniai jutimai ar panikos priepuoliai, psichoterapija padės jums suprasti streso, nerimo, liūdnos nuotaikos ar nemalonių jutimų priežastis, palaikančius faktorius, bei sprendimo būdus.

Individualių konsultacijų eiga

Mano klientai – savo gyvenimo ir situacijos ekspertas, aš – kognityvinės elgesio terapijos ekspertė. Susitikus konsultacijos metu mes, kaip du ekspertai, įsivertiname patiriamą problemą ir jos sudėtingumo laipsnį; aiškinamės teisingą informaciją apie problemą; bandome geriau suvokti problemą sudarydami jos modelį ir sprendimo planą, remiantis šiuolaikinėmis ir mokslu grįstomis praktikomis; bei pradedame ją spręsti, įgaunant reikalingus įgūdžius, kuriuos klientas toliau naudoja ateityje.

Individualių konsultacijų vieta

Konsultacijos vyksta Klaipėdoje, Kardiologijos ir reabilitacijos klinikoje, Rumpiškės g. 4 arba internetu, Skype arba Facetime programomis. Internetu konsultuoju klientus iš viso pasaulio.

Individualių konsultacijų kalba, kaina ir trukmė

Konsultuoju lietuvių ir anglų kalbomis, taip pat konsultuoju rusų kalba, jeigu klientas bent šiek tiek moka lietuvių arba anglų kalbą. Vienos konsultacijos trukmė yra 60 minučių. Sesijos kaina yra 30 €.